Potrzebuje inspiracji na ciekawą balustradę wykonaną ze stali do mieszkania

adambyczek

Potrzebuje inspiracji na ciekawą balustradę wykonaną ze stali do mieszkania

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 10:27

Cześć, poszukuje innowacyjnych pomysłów na zaprojektowanie balustrady na klatce schodowej w domku jednorodzinnym. Szukałem już wiele w wyszukiwarkach i wyszukałem dużo interesujących pomysłów. Ale ciągle mam przekonanie, że są lepsze pomysły. Dlatego pytanie do was. Może ktoś z was natrafił na bardzo interesujący projekt balustrady, który będzie odróżniał moją klatkę schodową od pozostałych.

podobne tematy:

adaswolski

Poszukuje inspiracji na niebanalną balustradę wykonaną ze stali do mieszkania

Postautor: adaswolski » 31 maja 2016, 10:36

Dzień dobry. Nie wiem jaki rezultat pragniesz uzyskać. Lecz miej to na uwadze, że koła od nowa nie wymyślisz. Jak chodzi o klatkę schodową i balustrady to najczęściej nie występuje spore pole do manewrowania. Oczywiście, można połączyć różnego rodzaju tworzywa: metal + drewno, itp. Występują także rozmaitej grubości poręcze, które jesteśmy w stanie w różny sposób kształtować. Lecz nie uzyskasz schodów, które są unikalne. Ja osobiście lubię takie połączenia: Obrazek . Bardzo dobrze prezentuje się stal nierdzewna , która jest połączona ze szkłem. Dodatkowo można wykonać zdobienia tego szkła. Są dwie metody: lekko widoczne ornamenty wykonane przy użyciu lasera lub zdjęcia na szkle w naklejek. Te drugie rozwiązanie jest bardziej efektowne, gdyż możemy użyć dowolne zdjęcie. Kiedyś widziałem schody ze zdjęciami osób z wakacji. Ciekawie się to prezentowało.