Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Dzień dobry, posiadam średniej wielkości firmę dekarską. Od jakiegoś czasu w kraju występuje kryzys na rynku budowlanym a co się z tym wiąże jest znacznie mniej robót dekarskich dla takich brygad jak moja. W Polsce coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jak już ktoś pyta się o usługę to przeważnie poszukuje najtańszej brygady dekarskiej w mieście. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Obecnie praca waha się na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, ale nie nie mam pojęcia jaki rodzaj promocji będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek nie ma żadnego sensu. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także reklama na tego typu stronach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=259 . Inne formy promocji okażą się mało skuteczne. Dobrym pomysłem jest zamówienie bilbordu reklamowego i wieszanie go w czasie prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby promocji świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości