Jak można promować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, od dłuższego czasu posiadam stronę internetową, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł w mojej opinii bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętni. Ale mam wielki problem z dotarciem do nowych klientów. Adres witryny internetowej to i strona wygląda okazale, natomiast nie mam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby więcej osób zgłaszało się do mnie? Proszę o pomoc. Muszę jeszcze dodać iż podglądałem mały serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam szefa. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie zwiększyły mu się obroty. W tym przypadku było to niewiele słów kluczowych typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka słów kluczowych, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław może na przykładzie tej firmy, która świadczy naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej przelać na papier moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który oferuje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam usługodawców z całej polski i nie posiadam lokalu firmowego. Postawienie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Dumałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie haseł. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku remonty skrzyń biegów występuje ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do pełnej sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i nie martwić się jego odsprzedażą. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który przywozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze.Zobacz: wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Dzień dobry. Pierwsze pytanie: jakim cudem są wstanie ludzie wejść na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla klientów. Więc tu jest problem. Jeżeli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu działania twoja strona WWW znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię słowa kluczowe. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na forach. W twoim przypadku będą to strony dla Polaków pracujących za granicą. Trzeba tam tworzyć tematy i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zrobisz.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości