Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Cześć, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem ćwiczyć na siłowni, dlatego stwierdziłem iż spróbuje sił w tej branży. Nie ma co ukrywać, że jest znaczna konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć ludzi muszę się jakoś wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat tych mebli do siłowni. Będę rad za wszelkie opinie. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Dlatego doradzam, aby wybrać bardziej stonowane połączenia kolorów. Wg mnie ta kompozycja jest warta rozważenia Obrazek - zbalansowane kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Przedmówca ma sporo racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W takich miejscach powinno być żywo - przecież to miejsce ćwiczeń. Mnie do gusty przypadły te realizacje: Obrazek - są bardzo ciekawe.

podobne tematy: