Szukam przedsiębiorstwa, które oferuje windy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które oferuje windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam szanownych forumowiczów. Napisze na początku o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która oferuje montaż dźwigów hydraulicznych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do mojego zajadu, który ma dwu piętrową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie musi być duży. Platformą towarową będą jeździły dania dla gości. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za wiele miejsca na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać z gotowych platform towarowych. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia ze zbliżonym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Witaj. Jakiś czas temu to może byłby problem ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Dzisiaj bez żadnych kłopotów znajdziesz firmę, która zajmuje się montażem platform towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem może być ta brygada fachowców - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która specjalizuje się w projektowaniu dźwigów towarowych dla hoteli. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie widny w twoim hotelu. Nowoczesne widny nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości