Strona 1 z 1

Poszukuje fachowej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowiecki

: 29 wrz 2016, 11:35
autor: alexsys76
Cześć. Poszukuje dobrej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie działki. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie pragnę aby były zrobione w dawnym stylu - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje kumatą brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

Szukam dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

: 29 wrz 2016, 11:45
autor: marekwolski
Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to szukasz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę ekipy: http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń artystycznych. Poniżej daję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. W naszym domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Ekipa wykonała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy: