Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

Postautor: marekwolski » 23 maja 2016, 9:24

Witam, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Jestem na etapie robienia więźby dachowej. Miałem już jedną brygadę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Dach na moim domu ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich wyrzucić. Szukałem w Internecie i natrafiłem na bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , natomiast wybranie kogoś w ciemno raczej nie wchodzi w grę. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zmarnotrawiony materiał. Dlatego zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was ma namiary na solidnych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 9:43

Cześć, mogę Ci polecić ekipę Dach Maar z Kielecczyzny. Brygada bardzo solidna, nie pijąca. Chłopaki znają się na rzeczy i nie było z nimi żadnych problemów. Więc możesz ich w ciemno wziąć do swojego dachu. Pozostałych firm z tego portalu niestety nie znam.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 9:47

Witaj, jak wystąpił taki problem z dekarzami to może być ciężko znaleźć dekarzy aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli sprawę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość