Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:04

Witajcie, szukam na cito dobrego stomatologa w Radomiu. Mam duży kłopot z moim uzębieniem. Cały czas wypadają z nich wypełnienia. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o poradę w tym temacie. Rzecz jasna nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Dobry protetyk w Radomiu na wczoraj

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Cześć. Posiadałem podobny problem ze swoimi piątkami. Byłem przynajmniej u trzech stomatologów nim trafiłem do odpowiedniego. Zawsze chodziłem prywatnie i myślałem, że są to odpowiedni stomatolodzy. Błąd, płaciłem tylko jak za takich stomatologów. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poszukałem w wyszukiwarce to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Sprawdzony protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:56

Cześć, z tymi prywatnymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak naprawę jest ich nie wielu w Radomiu, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość