Czy warto zakładać kamery monitoringu w domu?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy warto zakładać kamery monitoringu w domu?

Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:25

Witam. Jestem na etapie prac związanych z szykowaniem przewodów elektrycznych dla instalacji elektrycznej oraz alarmowej w domu. Zacząłem zastanawiać się po lekturze tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad montażem kamer w domu. Z tego co znalazłem na tej witrynie www są bardzo interesujące systemy kamer, które są w stanie znacząco zwiększyć bezpieczeństwo w moim mieszkaniu. Zastanawiam się tylko nad doborem właściwego systemu. Czy robiąc okablowanie w budynku, muszę na tym etapie robót budowlanych postawić na konkretny model kamer?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jest sen montować kamery monitoringu w budynku mieszkalnym?

Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:53

Dzień dobry. Kamery przemysłowe to bardzo interesujące urządzenia. Można je wykorzystać do sporej liczby zadań. Jak słusznie zauważyłeś ich najważniejszym zadaniem jest zapewnienie poziomu bezpieczeństwa w mieszkaniu. Natomiast poczytaj jak wiele innych funkcji są one wstanie spełniać. Po 1-sze można je wykorzystać jako rejestrator zachowań domowników. Doskonale sprawdzą się przy małym dziecku, które zostanie pod opiekom opiekunki. Inne ich zastosowanie to doglądanie mieszkania podczas naszą nieobecność. Szczególnie istotne w okresie zimy. Wtedy jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić pracę pieca. W przypadku awarii możemy powiadomić znajomych, którzy podjadą do budynku i sprawdzi usterkę. Tak, więc jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości