W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?

Postautor: alinasobol » 21 cze 2016, 12:26

Cześć. Jestem młodą pielęgniarką. Pracuję w zawodzie już od dobrych paru lat. Codziennie pracuje w państwowym szpitalu. Jeszcze do niedawna było dużo więcej dyżurów i był w stanie nieźle dorobić. Obecnie wszyscy potrzebują pieniędzy, a co za tym idzie chętnie biorą dyżury. Tak, więc na jedną pielęgniarkę przypada ich kilka w miesiącu. Ta sytuacja zmusza mnie do szukania ekstra zajęcia. Jestem w stanie dojeżdżać do pacjentów do ich domów, itp. Lecz nie wiem jak mogę ich pozyskać?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób pielęgniarka może dorobić po godzinach?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 12:31

Dzień dobry. Faktycznie jest dość ciężko promować takie usługi. Pomyśl o jakieś gazecie z ogłoszeniami. Tam osoby starsze często zaglądają. Kiedyś był tygodnik Anonse. W nim były wszelkiego rodzaju ogłoszenia. Do teraz można go kupić w kioskach prasowych. Natomiast efektywniejszy sposób to dodawanie ogłoszeń do tego typu serwisów internetowych: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna - to tam obecnie najwięcej ludzi szuka usług. Oczywiście im więcej tego typu ogłoszeń dasz na rozmaitego typu serwisach internetowych tym lepiej. Możesz również stworzyć swoją stronę WWW i ją pozycjonować w Internecie. Lecz to już duży wydatek, który może Ci się nie opłacić.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość