W jaki sposób jesteśmy wstanie zareklamować zakład ślusarski?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy wstanie zareklamować zakład ślusarski?

Postautor: adambyczek » 21 cze 2016, 12:11

Witam. Jestem współwłaścicielem średniej wielkości zakładu ślusarskiego w Rzeszowie. Nie jest to ogromna firma, ale swego czasu dość prężnie działaliśmy na lokalnym rynku. Bywały okresy, że nam pracy nie brakowało i częstokroć byliśmy zmuszeni pracować 24 godziny na dobę. Okres bumu na usługi ślusarskie się skończył i teraz działamy na granicy rentowności. Nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić aby polepszyć swoją sytuację. Nie posiadamy własnej strony i nie istniejemy w Internecie. Czy to może być problem braku zleceń? Będę wdzięczymy za rady od osób, które posiadają większe doświadczenie w tej materii.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jak jesteśmy wstanie zareklamować zakład ślusarski?

Postautor: tolek1980 » 21 cze 2016, 12:19

Dzień dobry. Sam dałeś już odpowiedź na zadane pytanie. Nie pompujesz kasy w promocję swojej firmy. Takie podejście pchnęło cię do skraju bankructwa. Bez reklamy możesz pożegnać się ze zleceniami. Obecnie ludzie szukają fachowców w wyszukiwarce internetowej. Zerknij ile ślusarzy: http://polecamspeca.pl/slusarz promuje się na tego typu portalach internetowych. Dolicz do tego strony firmowe. Jest tego masę, a twojej firmy tam nie ma. Klientowi bez różnicy, kto zrobi zlecenie. Powinno być solidnie i w rozsądnych pieniądzach. Więc na początek dodaj swoją firmę do portali branżowych. Jest sporo stron, które przyjmują reklamy ślusarzy. Warto także zaprojektować własną stronę internetową i ją wypozycjonować w wyszukiwarce. Po pewnym czasie sytuacja w twojej firmie nabierze lepszych barw.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość