Czy warto promować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto promować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Dzień dobry, potrzebuje opinio od znawców tematu. Potrzebuje opinii na temat pozycjonowania mojej strony WWW. Nigdy nie korzystałem z tej formy reklamy swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już chyba standard. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2022/07/13/piasek-konin-gdzie-przyjemnie-jest-zdobyc-nie-drogo-i-korzystnie-artykuly-do-wykonczenia-placu-kolo-domu - na nią chciałbym aby moja strona firmowa była wysoko w rezultatach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona najlepsza dla mojej firmy, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się również w projektowaniu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy rynek i będzie łatwo wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej ogólne słowa kluczowe jak: windy. Sam już zgłupiałem, dlatego zwracam się z pytaniem do was.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się promować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Cześć. Jak chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku określić około 30 fraz, z których podczas analizy pozostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie należy wyselekcjonować frazy mniej konkurencyjne. Przykładowo dla hasła: windy, należy dobrać: windy osobowe oraz tanie windy. Identyczną operacje powtarzamy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu skupiać się na jednej lub dwóch hasłach. Nawet te najbardziej konkurencyjne nie dadzą tak dużej liczby wejść na stronę jak większa liczba fraz niszowych. Takę będzie Ci ciężko znaleźć agencje SEO, która będzie chciała pozycjonować twoją stronę wyłącznie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Tego typu działania to prosta droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość