Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Witam. Otrzymałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są doskonałej jakości i świetnie wyglądaj. Moją wątpliwość budzi fakt, iż są zbliżone cenowo z naszymi producentami, którzy mają wieloletnią pozycję na rynku. Nie mam pojęcia, czy praktycznie nie znana fabryka meblowa będzie się dobrze sprzedawała w naszym kraju. Jeżeli zdecyduję się na sprzedaż ich mebli to będę zmuszony do poświęcenia jakieś części sklepu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę mógł prezentować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy warto sprzedawać tego typu meble w salonie?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Cześć. Trudne pytanie zadałeś. Po pierwsze to istotny jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jak masz większy zysk na ich meblach to trzeba ten pomysł rozważyć. Może będziesz wstanie pozyskać wyłączność na dane miasto. To także, jest spory plus. Nie będziesz miał konkurencji wśród innych salonów. Mi podobają się meble podanej przez ciebie firmy. Np te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i sam bym je zakupił. Natomiast najważniejsze są w tym biznesie warunki współpracy z fabryką. Jaki będziesz miał termin płatności za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Nie znając podstawowych danych można wróżyć z kryształowej kuli. Jak chodzi o konkurencje z polskimi fabrykami to nie powinieneś o to martwić. Kupujący coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Liczy się wygląd a później cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość