Gdzie mogę zamówić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zamówić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Cześć. Chciałbym poprosić osoby, które mają już za sobą budowę domu. Muszę zamówić balustrady zrobione ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ludzi, którzy wykonują fajne rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby wykonali coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie idealnie by to się komponowało z podświetleniem klatki schodowej. Będę zobowiązany za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zrobić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Cześć. Ja na swojej klatce schodowej zamontowałem podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o których mówisz. Robiła mi je ta firma: zabudowa kaloryfera , która działa na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie kłopotu z dojazdem do Warszawy. Są dość konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich realizacji masz tu: - jeśli chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mam pojęcia tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo ornamentów może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość