W którym miejscu mogę dostać lustra robione na zamówienie w Warszawie?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W którym miejscu mogę dostać lustra robione na zamówienie w Warszawie?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Witam. Poszukuje interesujących luster do domu. Zastanawiam nad czymś oryginalnym i w miarę niedrogim. Tradycyjne lustra ze sklepów raczej nie spełnią swojej funkcji. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra oraz jego gabarytami. Na przykład do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co dawać lustro koło skosów na poddaszu. Nie posiadam po prostu innego wyboru. Następne lustro potrzebuje do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to blisko 3m x 3m. Więc jego zakupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć namiary na porządnych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Gdzie mogę dostać lustra projektowane na zamówienie w Warszawie?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:36

Zakup drzwi szklanych może się zdawać prostą rzeczą, nad którą nie ma co się zastanawiać. Nic bardziej złudnego. Jeśli chcemy zakupić drzwi szklane do mieszkania, musimy wziąć pod uwagę parę kwestii. Jeżeli chcemy nabyć drzwi szklane, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, w którym miejscu je zainstalować i wybrać właściwy rodzaj do wybranego pomieszczenia. Drzwi wejściowe mogą np. posiadać właściwości antywłamaniowe. Powinny być wykonane solidnie, a przy tym muszą być stylowe i nowoczesne, gdyż stanowią swego rodzaju wizytówkę domu. Do kuchni powinniśmy wstawić drzwi szklane wahadłowe lub przesuwne, które będą się bardzo łatwo otwierały. W pozostałych pomieszczeniach mogą to być drzwi drzwi otwierane na oścież. Istotna jest także sprawa rodzaju szkła. Zapewne nurtować nas będzie także pytanie, czy wybrać szybę przejrzystą, czy matową? Szkło piaskowane nada się najlepiej w pomieszczeniach, w których będziemy potrzebowali więcej prywatności, czyli łazience i sypialni. W pozostałych pokojach, możemy kupić przezroczystą taflę lub drzwi szklane z mieszanego szkła. Drzwi szklane to najważniejszy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat umożliwia nam zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty, które produkujemy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystkie drzwi szklane tworzymy pod indywidualne wymiary. Firma robi drzwi szklane we wszystkich możliwych wariantach, które umożliwiają zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być np. szklane drzwi do futryn czy drzwi przesuwne szklane oraz wahadłowe. Nasze drzwi szklane budowane są ze szkła hartowanego, przeważnie o grubości 8 lub 10 mm albo szkła laminowanego. Technologia laminowania polega na połączeniu dwóch tafli szkła folią laminacyjną - umożliwia to na wykonanie drzwi szklanych z fotografią w środku pomiędzy szybami. Można również wlaminować pomiędzy 2 szyby folie ozdobne, tapety oraz materiały tekstylne. Witaj. Rzeczywiście posiadasz znaczne wymagania związane z lustrami do domu. Od razu Ci powiem, że takie rozwiązania będą kosztowne, więc możesz zapomnieć o niskiej cenie. Jeżeli chodzi o sprawdzonych ludzi to ta brygada robi niekonwencjonalne . U mnie w domu wykonywali oprócz luster, również kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich pracy, dlatego powinieneś wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowe zdjęcie - sam możesz się przekonać, że są to dość oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania. Jeżeli szukasz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów ogłoszeniowych. Na takich stronach jesteś w stanie wystawić nawet swoją ofertę i zaczekać na odpowiedź fachowców.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość