Wypadające włosy lek, ktoś zna dobry lek?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Wypadające włosy lek, ktoś zna dobry lek?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 11:25

Hej. Od pewnego czasu niesłychanie wypadają mi włosy. Po przebudzeniu znajduje ich odrobinę na poduszce, a mimo wykorzystywania rozmaitych środków wzmacniających znajduje ich też dużo na szczotce. Nie wiem już co mam czynić, albowiem nic nie pomaga. Czesanie włosów kończy się wieloma włosami pozostającymi na szczotce, a oprócz tego zbieram je również z ubrań i mebli. Mam nadzieję, że ktoś znalazł jakikolwiek lek, który pomógł oraz jest skuteczny. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Wypadające włosy lek, ktoś zna dobry lek?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 11:40

Witam. Mnie również denerwują wypadające włosy. W ostatnim czasie niemniej jednak byłam w aptece i rozmawiałam z farmaceutką, jaka poleciła mi konkretne preparaty. W tym momencie nie pamiętam nazw, jakkolwiek wystarczy, że udasz się do apteki oraz poprosisz o jakiś farmaceutyk na ten kłopot. Można także kupić w sieci, na przykład na wypadające włosy lek Nie zapominaj jednak, że tylko regularnie przyjmowanie tabletek, stosowanie szamponów i odżywek może wspomóc. Ja popełniałam ten błąd, że zapominałam o codziennym ich stosowaniu, dlatego wynik był mierny. Teraz jest totalnie inaczej. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość