Czy kominiarz powinien się reklamować na portalach internetowych?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz powinien się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Dzień dobry - jestem kominiarzem pamiętającym jeszcze poprzedni ustrój. W zawodzie pracuję już wiele lat czasu. Obecnie przybywa młodych kominiarzy, którzy posiadają lepsze pojęcie o nowoczesnych technologiach. Ja za bardzo się w tym wszystkim nie orientuje. Tak, więc chciałbym was spytać, czy firma kominiarska może reklamować się w Internecie. Czy taka forma promocji będzie odpowiednia i da zaplanowane korzyści. Pracuję w nie dużym powiecie i jest dużo ludzi mojego pokroju, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o opinię.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz jest w stanie się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Dzień dobry. Rzeczywiście należysz do osób starej daty. Dlaczego kominiarz nie mógłby się promować w wyszukiwarkach internetowych. Żadne prawo wam tego nie zabrania. Wiele osób z twojej branży wybrało ten sposób promocji: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i z pewnością tego nie żałują. Teraz większość osób poszukuje firm w wyszukiwarce. Nie ma twojej firmy to nie istniejesz. Tak, więc jak najszybciej powinieneś pomyśleć o zleceniu budowy strony WWW i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Do czasu jej powstanie, powinieneś dodać ogłoszenie do tego rodzaju stron WWW jak w odnośniku, który napisałem wyżej. Zawsze to już jakiś początek. Taka reklama jest przeważnie bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość