Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Hej. Mam od pewnego czasu pewien problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już dużo różnych specyfików niemniej jednak w ogóle nie wspomagały lub ewentualnie efekt był tylko chwilowy. Ostatnio słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki http://pachnaca-kraina.pl . Ciągle zastanawiam się czy ktoś stosował ten specyfik? Intrygują mnie opinie na temat właściwości oraz efektywności takiego szamponu. Czy faktycznie może mi pomóc na wypadające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy ponieważ rezultat jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Dzień dobry. Również cierpiałem na wypadanie włosów, jednakowoż u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego fenomenalne działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki wyraźnie się wzmocniły. Myślę, że dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona też stosuje ten szampon oraz zauważyła po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły własną objętość, a także przestały się przetłuszczać. Bez owijania w bawełnę polecam ten artykuł.

podobne tematy:


Wróć do „Pogadajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość